Чёрный список продавцов/покупателей

Поиск, покупка, продажа запчастей

Модераторы: coupe, fallen_angel

Правила форума
- Название темы должно содержать наименование продаваемого/покупаемого товара и слово «Куплю» или «продам». Темы с неопределенными названиями типа «всем сюда!» удаляются.
- В названии/описании темы (дополнительно к первому посту или сообщениям в теме) должна быть указана цена и местонахождение товара (город).
- АПать темы чаще, чем раз в 5 дней (после любого последнего сообщения в теме) КАТЕГОРИЧЕСКИ запрещено.
- Запрещено дублировать темы, запрещено создавать несколько тем с разным название про один и тот же товар одного продавца.
- В разделе "Продажа запчастей" наличие реального фото товара - ОБЯЗАТЕЛЬНО. Темы без фотографий будут удаляться.

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение top 26 май 2019, 15:51

vasa206 писал(а):щоб опиисати ситуацію тут декілька сторінок нехвате не всі тих кого він кинув тут сидять елементарно втикни номер тел в гугл і побачиш цей Володик тут граєтся чемного та поважного а сам кидалом займаєтся а саме головніше це те що щей за інших пише НАГЛЕ ще чмо особисто мене кинув на ДИСКАХ взяв пердоплату і прислав зовсім інші хлам варені катані і ще грозится шо тут він хтось ЦЕЙ КЛОУН НІХТО І ЗВАТИ НІЯК А КИНУВ НА 100$ Знайомий попався на секретках замовив комплект скинув всю суму а ніхто нічо невислав. він Зареєструєтся тут і напише сам за себе Я КАТЕГОРИЧНО НЕ РОКОМЕНДУЮУ ЦЬОГО НАГЛОГО АФЕРИСТА по цілому інтернету він фігорує :-(


поки що це виглядає просто пустим текстом.
Аватара пользователя
top
 
Сообщения: 881
Зарегистрирован: 25 июн 2017, 17:21
Откуда: Одеса
Авто: 328i coupe
Баллы репутации: 3

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 26 май 2019, 16:11

@rmin писал(а):
Kulichok писал(а):Дай его актуальный телефон плиз

Актуальный тот что скинули выше 099 2669400
Позвонил только что по этому номеру, он говорит шо Дима Малиновский, я представился, он сказал, что не vasa206 и мол, его заблокировали на форуме не знаю почему.

Vasa206, четко обьясни по поводу того, что ты мне в репутации написал. А я выложу скрины лички.

Ну а в баню итак уйдешь навсегда, в том числе и по ип, т.к. пишешь с того же ип, что и dima_x6.
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение vasa206 26 май 2019, 16:27

НУ ОТ ЯК ПРАЦЮЄ ФОРУМ Е36 є компанія людей які працюють під виглядом адмінів так як ти ТОБТО ім тут можна все навіть Кинути людей які незможуть тут нічого написати вони і незможуть тому що поперше ТИ їх зразу Баниш Подруге більшість кидаєш тих то тут не сидить або відкат запчастями тим хто тут тоже має більше поав або репутацію ))) Можеш блокувати вже НО ЗА СВОЇ ДІЇ І СЛОВА ВІДПОВІШ ВСІ СВІДКИ ФОТО І ВІДЕО ЯК ЦЕ БУДУ ВИКЛАДУ СЮДА ОБОВЯЗКОВО і не тільки ти. вся банка з ким ти тут крутиш бізнес ТИ ХОЧЕШ ЗНАТИ ВЖЕ І НЕГАЙНО хто з них тебе тут знайшов то буде цікавіше тобі коли ти почуєш і побачиш ну і обовязково відчуєш . В ПЕРШУ ЧЕРГУ ТРЕБА БУТИ ЛЮДИНОЮ НІКОГО НІКОЛИ ЩЕ ЧУЖІ ГРОШІ НЕ ЗБОГАТИЛИ і Володьку в тому числі чмошнік який лиш і живе за рахунок Людей яких кинув бо по іншому він невміє заробити грошей .але ВСі хто це читає будуть бачити що з такми буває тільки терпіння :men: VASA206
vasa206
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 08 окт 2018, 21:02
Авто: E36
Баллы репутации: -2

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 26 май 2019, 16:28

Давай фото, у тебя время до вечера
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Володька1975 26 май 2019, 16:38

Такой бред собачий! Простите, вставлю свои пять копеек.
Я, Викторовича, знаю больше года. Да, не лично, но в многочисленных дискуссия в разных чатах.
Нюансы, ну может быть... Но чтоб грубое наебалово! Это не про него! Мне просто интересно, на кого рассчитана эта грубая и бредовая рыгня? На Волрдькиных одноклубников? Ну я хз? На новичков? Так есть планка репутации, её легко прочитать!
Добавлю от себя- если бы и заказал что нить у него, делал бы 100% предоплату без страха!
Аватара пользователя
Володька1975
 
Сообщения: 385
Зарегистрирован: 07 дек 2017, 23:04
Откуда: Италия, Неаполь
Авто: бмв е36 325 тдс туринг на автомате
Баллы репутации: 25

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Володька1975 26 май 2019, 16:42

vasa206 писал(а):НУ ОТ ЯК ПРАЦЮЄ ФОРУМ Е36 є компанія людей які працюють під виглядом адмінів так як ти ТОБТО ім тут можна все навіть Кинути людей які незможуть тут нічого написати вони і незможуть тому що поперше ТИ їх зразу Баниш Подруге більшість кидаєш тих то тут не сидить або відкат запчастями тим хто тут тоже має більше поав або репутацію ))) Можеш блокувати вже НО ЗА СВОЇ ДІЇ І СЛОВА ВІДПОВІШ ВСІ СВІДКИ ФОТО І ВІДЕО ЯК ЦЕ БУДУ ВИКЛАДУ СЮДА ОБОВЯЗКОВО і не тільки ти. вся банка з ким ти тут крутиш бізнес ТИ ХОЧЕШ ЗНАТИ ВЖЕ І НЕГАЙНО хто з них тебе тут знайшов то буде цікавіше тобі коли ти почуєш і побачиш ну і обовязково відчуєш . В ПЕРШУ ЧЕРГУ ТРЕБА БУТИ ЛЮДИНОЮ НІКОГО НІКОЛИ ЩЕ ЧУЖІ ГРОШІ НЕ ЗБОГАТИЛИ і Володьку в тому числі чмошнік який лиш і живе за рахунок Людей яких кинув бо по іншому він невміє заробити грошей .але ВСі хто це читає будуть бачити що з такми буває тільки терпіння :men: VASA206

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Аватара пользователя
Володька1975
 
Сообщения: 385
Зарегистрирован: 07 дек 2017, 23:04
Откуда: Италия, Неаполь
Авто: бмв е36 325 тдс туринг на автомате
Баллы репутации: 25

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Taison 26 май 2019, 16:58

vasa206 писал(а):НУ ОТ ЯК ПРАЦЮЄ ФОРУМ Е36 є компанія людей які працюють під виглядом адмінів так як ти ТОБТО ім тут можна все навіть Кинути людей які незможуть тут нічого написати вони і незможуть тому що поперше ТИ їх зразу Баниш Подруге більшість кидаєш тих то тут не сидить або відкат запчастями тим хто тут тоже має більше поав або репутацію ))) Можеш блокувати вже НО ЗА СВОЇ ДІЇ І СЛОВА ВІДПОВІШ ВСІ СВІДКИ ФОТО І ВІДЕО ЯК ЦЕ БУДУ ВИКЛАДУ СЮДА ОБОВЯЗКОВО і не тільки ти. вся банка з ким ти тут крутиш бізнес ТИ ХОЧЕШ ЗНАТИ ВЖЕ І НЕГАЙНО хто з них тебе тут знайшов то буде цікавіше тобі коли ти почуєш і побачиш ну і обовязково відчуєш . В ПЕРШУ ЧЕРГУ ТРЕБА БУТИ ЛЮДИНОЮ НІКОГО НІКОЛИ ЩЕ ЧУЖІ ГРОШІ НЕ ЗБОГАТИЛИ і Володьку в тому числі чмошнік який лиш і живе за рахунок Людей яких кинув бо по іншому він невміє заробити грошей .але ВСі хто це читає будуть бачити що з такми буває тільки терпіння :men: VASA206

Блять кров з очей :facepalm: :facepalm: :facepalm: Ти писати навчись з початку,розділові знаки-тобі відоме таке? :-D На рахунок Зінгера,брав в нього салон,все гуд і по якості і взагалі хороша він людина. перестань тут бредятіну писати.Ти хто взагалі? Шо ти Паші таке предявляєш?Пруфи давай,бо виглядає як нагла піздьож кидали,якого забанили під іншим ніком,і він рішив насрати тут. :popcorn: :popcorn: :popcorn:
Аватара пользователя
Taison
 
Сообщения: 3067
Зарегистрирован: 07 окт 2012, 23:40
Откуда: Львів
Авто: X5 E53
Баллы репутации: 21

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Dimon_VN 26 май 2019, 17:28

vasa206 писал(а): елементарно втикни номер тел в гугл і побачиш цей Володик тут граєтся чемного та поважного а сам кидалом займаєтся

Элементарно втыкнул его номер в гугл и ничего не увидел. Кроме ещё одного твоего сообщения о нем на каком-то сайте.
Ану дай конкретные ссылки, где пишут, что он кидалом занимается.
Аватара пользователя
Dimon_VN
 
Сообщения: 15762
Зарегистрирован: 09 дек 2011, 14:49
Откуда: Винница
Авто: Есть
Медали: 1
Защита прав потребителей (1)
Баллы репутации: 138

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение vasa206 26 май 2019, 18:26

ну от вся братія бізнесменів в кучі ))) побачим як ви будите захищати його вживу а не тут ))) кому щось доказувати кому щось пояснювати ???? КОМУ ХТО ТАКІ ?? РЕПУТАЦІЮ ПРОДАЖНУ В ОДНЕ МІСЦЕ ЗАСУНЬТЕ ТІ ЛЮДИ ЯКІ ПРАЦЮТЬ ЧЕСНО ЇМ ЦІ ВАШІ ПЛЮсики БАЛИ ДО ОДНОГО МІСЦЯ ..ТУТ ЩО І РОБЛЯТЬ ЩО СИДЯТЬ ТОШНОТНІ ПИСЬМЕННИКИ ЯКІ РУБАЮТЬ БЛАТНИХ а толку))) кому ці галімі кончені понти потрібні ... КУПКА ГОлубятників я ПРО ТИХ ХТО ТУТ ПІРЯ РОСПУСКАЄ НЕЗНАЮ НІЧОГО тіпа вступаєтся ...Kulichok ...ХТО ТИ ТАКИЙ ЩО БУДЕШ ДАВАТИ ЧАС ДО ВЕЧОРА ЧМОШНІК ТИ СУКА ЗІ СВОЇМИ ПІДПІЛЬНИМИ ДРУЖКАМИ БУДЕШ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВІЙ БАЗАР ОТ ТОДІ БУДЕШ СВОЮ ПАСТЬ ВІДКРИВАТИ ТОДІ І СКІЛЬКИ ТОБІ СКАЖУТЬ ....А ДЛЯ ВИКЛАДАЧА ПРАВИЛЬНОГО ПИСЬМЕННИКА Taison (ІДИ НАХУЙ ) ПРАВИЛЬНИЙ...рюско пісющий )))такщо умнічкі пишіть скільки влізе Я написав як є а от за слова прийдьтся вашому дружкові відповісти )))) такщо розчихляйте ізспокоюйте одне дного ну і жалійтесь також ))) Обовязково ))) цеж у вас найкраще получаєтся і опсирати когось бо вашого любимого обідили ))) БЛОКУЙ ЧОГО ЧЕКАЄШ )) Я тобі в повідомлення написав все доступно і ясно :men: Терпіння
vasa206
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 08 окт 2018, 21:02
Авто: E36
Баллы репутации: -2

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 26 май 2019, 18:31

Скучный и сцыкло, так и не дал телефон :( досвидос, пиздабол
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение ust1m 26 май 2019, 19:26

Паха, когда за слова ответишь? :men: ;;-)))
M. The most powerful letter in the world.
Аватара пользователя
ust1m
 
Сообщения: 3016
Зарегистрирован: 26 сен 2014, 14:56
Откуда: Киев
Авто: TLC200
Баллы репутации: 51

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 26 май 2019, 19:49

ust1m писал(а):Паха, когда за слова ответишь? :men: ;;-)))
Приедь в Киев и скажи мне это в глаза
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Володька1975 26 май 2019, 20:37

vasa206 писал(а):ну от вся братія бізнесменів в кучі ))) побачим як ви будите захищати його вживу а не тут ))) кому щось доказувати кому щось пояснювати ???? КОМУ ХТО ТАКІ ?? РЕПУТАЦІЮ ПРОДАЖНУ В ОДНЕ МІСЦЕ ЗАСУНЬТЕ ТІ ЛЮДИ ЯКІ ПРАЦЮТЬ ЧЕСНО ЇМ ЦІ ВАШІ ПЛЮсики БАЛИ ДО ОДНОГО МІСЦЯ ..ТУТ ЩО І РОБЛЯТЬ ЩО СИДЯТЬ ТОШНОТНІ ПИСЬМЕННИКИ ЯКІ РУБАЮТЬ БЛАТНИХ а толку))) кому ці галімі кончені понти потрібні ... КУПКА ГОлубятників я ПРО ТИХ ХТО ТУТ ПІРЯ РОСПУСКАЄ НЕЗНАЮ НІЧОГО тіпа вступаєтся ...Kulichok ...ХТО ТИ ТАКИЙ ЩО БУДЕШ ДАВАТИ ЧАС ДО ВЕЧОРА ЧМОШНІК ТИ СУКА ЗІ СВОЇМИ ПІДПІЛЬНИМИ ДРУЖКАМИ БУДЕШ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВІЙ БАЗАР ОТ ТОДІ БУДЕШ СВОЮ ПАСТЬ ВІДКРИВАТИ ТОДІ І СКІЛЬКИ ТОБІ СКАЖУТЬ ....А ДЛЯ ВИКЛАДАЧА ПРАВИЛЬНОГО ПИСЬМЕННИКА Taison (ІДИ НАХУЙ ) ПРАВИЛЬНИЙ...рюско пісющий )))такщо умнічкі пишіть скільки влізе Я написав як є а от за слова прийдьтся вашому дружкові відповісти )))) такщо розчихляйте ізспокоюйте одне дного ну і жалійтесь також ))) Обовязково ))) цеж у вас найкраще получаєтся і опсирати когось бо вашого любимого обідили ))) БЛОКУЙ ЧОГО ЧЕКАЄШ )) Я тобі в повідомлення написав все доступно і ясно :men: Терпіння

Аж слезу вышиб!А вот интересно... вот так в живую, в глаза смогет от такое чудо все повторить или обсерится чуть раньше?
Аватара пользователя
Володька1975
 
Сообщения: 385
Зарегистрирован: 07 дек 2017, 23:04
Откуда: Италия, Неаполь
Авто: бмв е36 325 тдс туринг на автомате
Баллы репутации: 25

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 26 май 2019, 20:37

Уже не ответит, Вова. *пустил скупую слезу*
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение ust1m 26 май 2019, 22:00

Kulichok писал(а):
ust1m писал(а):Паха, когда за слова ответишь? :men: ;;-)))
Приедь в Киев и скажи мне это в глаза

А ты в столице? :sh_ok:

Встретимся в Виннице и поговорим :men:
M. The most powerful letter in the world.
Аватара пользователя
ust1m
 
Сообщения: 3016
Зарегистрирован: 26 сен 2014, 14:56
Откуда: Киев
Авто: TLC200
Баллы репутации: 51

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 26 май 2019, 22:35

ust1m писал(а):А ты в столице? :sh_ok:

Встретимся в Виннице и поговорим :men:


Нед, это поговорка такая
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение ZINGER 27 май 2019, 13:41

Малиновская погань, повеселила с утра своим скудоумием
+38(068) 54 77 6 77 Владимир
Аватара пользователя
ZINGER
 
Сообщения: 1210
Зарегистрирован: 21 янв 2012, 11:47
Откуда: РОВНО
Авто: 328мех sedan, e30 BAUR original
Баллы репутации: 31

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение @rmin 27 май 2019, 16:49

Kulichok писал(а):
@rmin писал(а):
Kulichok писал(а):Дай его актуальный телефон плиз

Актуальный тот что скинули выше 099 2669400
Позвонил только что по этому номеру, он говорит шо Дима Малиновский, я представился, он сказал, что не vasa206 и мол, его заблокировали на форуме не знаю почему.

Vasa206, четко обьясни по поводу того, что ты мне в репутации написал. А я выложу скрины лички.

Ну а в баню итак уйдешь навсегда, в том числе и по ип, т.к. пишешь с того же ип, что и dima_x6.

Если нужно скину скрин личных сообщений, где будет понятно что товар я купил у vasa206 он же Малиновский.
@rmin
 
Сообщения: 82
Зарегистрирован: 24 июн 2017, 15:50
Откуда: Киев, Лесной
Авто: VW Jetta 84`, BMW 328i E36
Баллы репутации: 0

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение ZINGER 27 май 2019, 17:38

Да это и так понятно что это пустозвон малиновский
+38(068) 54 77 6 77 Владимир
Аватара пользователя
ZINGER
 
Сообщения: 1210
Зарегистрирован: 21 янв 2012, 11:47
Откуда: РОВНО
Авто: 328мех sedan, e30 BAUR original
Баллы репутации: 31

Re: Чёрный список продавцов/покупателей

Сообщение Kulichok 27 май 2019, 18:15

@rmin писал(а):Если нужно скину скрин личных сообщений, где будет понятно что товар я купил у vasa206 он же Малиновский.


Та уже неактуально :)
Аватара пользователя
Kulichok
Администрация
 
Сообщения: 30796
Зарегистрирован: 07 авг 2011, 23:06
Откуда: Файне місто Харків
Авто: Ренауль миганъ
Медали: 3
Флудер года (2013) (1)
Баллы репутации: 318

Пред.След.

Вернуться в Запчасти



Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot], Google Adsense [Bot]