Страница 1 из 1

Глохнет на ходу М43В18 пропадає іскра, не заводиться..

СообщениеДобавлено: 11 июн 2018, 20:26
Ura
Доброго дня шановні бмв води) на днях столкнувся, із новою проблемкою моя е36 318і 1994року газ бензін, почала капризнічати, на ходу стала глохнути, потом крутить старте і не заводиться, ні на газу ні на бензіні, виняв дріт провірив, пропадає іскра, взагалі не має її точніше, но спустя тог о як авто чуть постоє, або як варіант як я боруся із цим, пока відключаю модуль зажіганія саму фішку від катушки, і авто починає заводитися і іскра вже є, зазвичай глохне в городі, більш на низьких обертах, но буває і на трасі тупо на передачі або і коли скидувати, і якщо заглохне то все.. дело труба, по гбо ошибок не має, спробую продіагностувати її сьодні, раніше інколи появлялася ошибка 55 разрив цепі зажіганія, але це могло бути можливо, тому що снімаю фішку, хотя іскуствено, ошибку повторити не вийшло... Грішу на ДПКВ, і на модуль зажіганія... час від часу но рідко може пропадати короткочасно тяга... або прострел в глушітелі інколи, плевок ніби топліво догорає там... але це все рідко, но після того як перепідкллючити модуль зажіганія авто заводдиться із пол пенка і їде нормально... певний час, потом знову починається... і справа починає учищатися... куда пропадає іскра із блока зажіганія?
почистив пам*ять на ошибки, їхав в городі спокійно, заглохла, завелася з 2 разу, нідочого не ліз, щоб хибну помилку не записати, в ЕБУ появилася ошибка 55 Изображение

Re: Глохнет на ходу М43В18 пропадає іскра, не заводиться..

СообщениеДобавлено: 15 июн 2018, 01:30
Ura
І що ніхто нічого не знає?... симптом смерті ДПКВ, катушки, чи не пропай в ЕБУ мотора, і чому авто вона заводиться, при таких маньоврах? з катушкою?

Re: Глохнет на ходу М43В18 пропадає іскра, не заводиться..

СообщениеДобавлено: 15 июн 2018, 06:13
andriy1352
Ura писал(а):І що ніхто нічого не знає?... симптом смерті ДПКВ, катушки, чи не пропай в ЕБУ мотора, і чому авто вона заводиться, при таких маньоврах? з катушкою?
Знають і мовчать
А так може бути що завгодно. Навіть якесь релє,де банально відійшли контакти.

Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk

Re: Глохнет на ходу М43В18 пропадає іскра, не заводиться..

СообщениеДобавлено: 15 июн 2018, 08:08
Rasp
Грішу на ДПКВ, і на модуль зажіганія...


Ты сам ответил на свой вопрос.